Hazarttin Teräsmies: Väritys hyvä! Itse Teräsmieskin on ok, mutta joku siinä ottaa silmään. Naama on hyvä, mutta hiusten asennon takia pää näyttää väärän muotoiselta. Asento myös jotenkin tönkkö, käsi tuntuu olevan edessä vain ollakseen siinä. Viitta ei lepää hartioilla, mikä ei anna toivottua kuvaa lentämisestä, vaan pikemminkin tippumisen alkamisesta. Kehitystä tapahtunut kuitenkin paljon, ja Teräsmies aiheena ei voi olla väärin. Minä pidän.
Kespan Kanen kansi: Tämä kansi pistää miettimään, että miksi näitä ei ollut mukana alusta asti.
AapoKn Tyttö: Kummasti tulee mieleen Carrie Fisher. Naamasta ovat kadonneet ne muutamat ylimääräiset viivat, joita aiemmissa naishahmoissa saattoi olla. Hyvää edistystä tapahtunut.
AapoKn Hevoset: Tämä taitaa olla sen toisen hevostyön ohella suurimpia töitäsi? Tai siis tähän mennessä ruudut olleet paljon pienempiä, ja kannet plus julisteet kollaaseja. Kehitystä tapahtuu koko ajan, mikä on parempi kuin hyvä!
Lätän Lättä: Kuva näyttää mahtavalta tunnelmaltaan, sekä muutenkin. Kunnes sen suurentaa. Pikkukuvana toimii siis täydellisesti, isompana yksityiskohtien puute pistää silmään.
Sikan Mies: Nähtävästi olen jotenkin jäänyt jumiin näihin tiettyihin filmeihin, mutta tästä tulee mieleen Sir Alec Guinness. Ilme hiukan masentunut, mikä sotii hiukan väritystä vastaan. Hiukan jo realistisempi, mikä on toisaalta hyvä, ja toisaalta huono juttu.
Sikan Toinen mies: Tässä on jo enemmän johdonmukaisuutta, missä realistisuus tulee esille. Nyt jälki kuitenkin on hieman viimeistelemättömämpää.
Tohtorin Pulppi: Njoo. Pulp tulee esiin hyvin. Kolmiulotteisuus hiukan heittelee, mutta varjostus alkaa jo löytää paikkaansa. Kieli, joka menee silmään olisi hyvä itse lehden sisällä, mutta tässä se vie huomiota pois pääkallon ilmeestä, jolloin lopputulos on hiukan sekava.
Nonnih. Litania kirjoitettu, jos tähän nyt liittäisi sitten oman työnsäkin. Tämä siis ilmestyy tulevassa Elämä ja Valo lehdessä.