Manga ei tosin mene kaupaksi, mikä on kummallista.
Ilmeisesti mangalla viittaat nyt nimenomaan (laadukkaaseenkin?) mangaan. Pseudo-räpellykset menevät silti kaupaksi, vaikka niitä eivät harrastajat toivo julkaistavaksi ja alan medioissa ne on teilattu lyttyyn. Ainakin
toisaalla joku niin väitti.
Väitän, että toiletto peepaa(kin) myisi täsmälleen sen peräänkuulutetun eksotiikkansa vuoksi. Myisikö se paremmin kuin vessapaperi, sitä en osaa sanoa.
Kaibutsu ojo-hime tulee ehdottomasti päätymään hyllyyn, vaikka animuversio jätti kylmäksi (enkä tällä tarkoita kalmankylmää). Ilmeisesti mangan verenvuodatus oli niin massiivista, että animaatiostudioilta loppui punainen muste ja lopputulos oli sitten vähän "lapsiystävällisempi" (jos tämän sarjan kohdalla sanaa voi edes soveltaa).