Kvaak.fi - keskustelu

Kvaak.fi => Ajankohtaista muualta => Aiheen aloitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 20:39:28

Otsikko: Mangakartta
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 20:39:28
1: Patriootti Moriarty (https://www.mangakartta.net/jaksot/1)
Otsikko: [Mangakartta] 2: Lindbergh
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 20:40:31
2: Lindbergh (https://mangakartta.libsyn.com/2-lindbergh)
Otsikko: [Mangakartta] 3: Vinland Saga
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 20:40:31
3: Vinland Saga (https://mangakartta.libsyn.com/3-vinland-saga)
Otsikko: [Mangakartta] 4: My Brother’s Husband
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 20:40:31
4: My Brother’s Husband (https://mangakartta.libsyn.com/4-my-brothers-husband)
Otsikko: [Mangakartta] 5: Jumping
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 20:40:31
5: Jumping (https://mangakartta.libsyn.com/5-jumping)
Otsikko: [Mangakartta] 6: Miksi manga kiinnostaa?
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 20:40:31
6: Miksi manga kiinnostaa? (https://mangakartta.libsyn.com/6-miksi-manga-kiinnostaa)
Otsikko: [Mangakartta] 7: Ōoku
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 20:40:31
7: Ōoku (https://mangakartta.libsyn.com/7-oku)
Otsikko: [Mangakartta] 8: Aron morsiamet
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 20:40:31
8: Aron morsiamet (https://mangakartta.libsyn.com/8-aron-morsiamet)
Otsikko: [Mangakartta] 9: Delicious in Dungeon
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 20:40:31
9: Delicious in Dungeon (https://mangakartta.libsyn.com/delicious-in-dungeon)
Otsikko: [Mangakartta] 10: Peach Girl
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 20:40:31
10: Peach Girl (https://mangakartta.libsyn.com/10-peach-girl)
Otsikko: [Mangakartta] 11: Kenelle mangaa tehdään?
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 20:40:31
11: Kenelle mangaa tehdään? (https://mangakartta.libsyn.com/11-kenelle-mangaa-tehdn)
Otsikko: [Mangakartta] 12: Our Precious Conversations
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 21:40:47
12: Our Precious Conversations (https://mangakartta.libsyn.com/12-our-precious-conversations)
Otsikko: [Mangakartta] 13: Beastars
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 21:40:47
13: Beastars (https://mangakartta.libsyn.com/13-beastars)
Otsikko: [Mangakartta] 14: Minun susipoikani
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 21:40:47
14: Minun susipoikani (https://mangakartta.libsyn.com/minun-susipoikani)
Otsikko: [Mangakartta] 15: Tuulen laakson Nausicaä
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 21:40:47
15: Tuulen laakson Nausicaä (https://mangakartta.libsyn.com/15-tuulen-laakson-nausica)
Otsikko: [Mangakartta] Joulukalenteri 1
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 21:40:47
Joulukalenteri 1 (https://mangakartta.libsyn.com/joulukalenteri-1)
Otsikko: [Mangakartta] Joulukalenteri 2
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 21:40:47
Joulukalenteri 2 (https://mangakartta.libsyn.com/joulukalenteri-2)
Otsikko: [Mangakartta] Joulukalenteri 3
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 21:40:47
Joulukalenteri 3 (https://mangakartta.libsyn.com/joulukalenteri-3)
Otsikko: [Mangakartta] Joulukalenteri 4
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 21:40:47
Joulukalenteri 4 (https://mangakartta.libsyn.com/joulukalenteri-4)
Otsikko: [Mangakartta] Joulukalenteri 5
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 21:40:47
Joulukalenteri 5 (https://mangakartta.libsyn.com/joulukalenteri-5)
Otsikko: [Mangakartta] Joulukalenteri 6
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 21:40:47
Joulukalenteri 6 (https://mangakartta.libsyn.com/joulukalenteri-6)
Otsikko: [Mangakartta] Joulukalenteri 7
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 22:43:07
Joulukalenteri 7 (https://mangakartta.libsyn.com/joulukalenteri-7)
Otsikko: [Mangakartta] Joulukalenteri 8
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 22:43:07
Joulukalenteri 8 (https://mangakartta.libsyn.com/joulukalenteri-8)
Otsikko: [Mangakartta] Joulukalenteri 9
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 22:43:07
Joulukalenteri 9 (https://mangakartta.libsyn.com/joulukalenteri-9)
Otsikko: [Mangakartta] Joulukalenteri 10
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 22:43:07
Joulukalenteri 10 (https://mangakartta.libsyn.com/joulukalenteri-10)
Otsikko: [Mangakartta] Joulukalenteri 11
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 22:43:07
Joulukalenteri 11 (https://mangakartta.libsyn.com/joulukalenteri-11)
Otsikko: [Mangakartta] 16: Takane & Hana
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 22:43:07
16: Takane & Hana (https://mangakartta.libsyn.com/16-takane-hana)
Otsikko: [Mangakartta] Joulukalenteri 12
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 22:43:07
Joulukalenteri 12 (https://mangakartta.libsyn.com/joulukalenteri-12)
Otsikko: [Mangakartta] Joulukalenteri 13
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 22:43:07
Joulukalenteri 13 (https://mangakartta.libsyn.com/joulukalenteri-13)
Otsikko: [Mangakartta] Joulukalenteri 14
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 22:43:07
Joulukalenteri 14 (https://mangakartta.libsyn.com/joulukalenteri-14)
Otsikko: [Mangakartta] Joulukalenteri 15
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 22:43:07
Joulukalenteri 15 (https://mangakartta.libsyn.com/joulukalenteri-15)
Otsikko: [Mangakartta] Joulukalenteri 16
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 23:45:20
Joulukalenteri 16 (https://mangakartta.libsyn.com/joulukalenteri-16)
Otsikko: [Mangakartta] Joulukalenteri 17
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 23:45:20
Joulukalenteri 17 (https://mangakartta.libsyn.com/joulukalenteri-17)
Otsikko: [Mangakartta] Joulukalenteri 18
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 23:45:20
Joulukalenteri 18 (https://mangakartta.libsyn.com/joulukalenteri-18)
Otsikko: [Mangakartta] Joulukalenteri 19
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 23:45:20
Joulukalenteri 19 (https://mangakartta.libsyn.com/joulukalenteri-19)
Otsikko: [Mangakartta] Joulukalenteri 20
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 23:45:20
Joulukalenteri 20 (https://mangakartta.libsyn.com/joulukalenteri-20)
Otsikko: [Mangakartta] Joulukalenteri 21
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 23:45:20
Joulukalenteri 21 (https://mangakartta.libsyn.com/joulukalenteri-21)
Otsikko: [Mangakartta] Joulukalenteri 22
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 23:45:20
Joulukalenteri 22 (https://mangakartta.libsyn.com/joulukalenteri-22)
Otsikko: [Mangakartta] Joulukalenteri 23
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 23:45:20
Joulukalenteri 23 (https://mangakartta.libsyn.com/joulukalenteri-23)
Otsikko: [Mangakartta] Joulukalenteri 24
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 23:45:20
Joulukalenteri 24 (https://mangakartta.libsyn.com/joulukalenteri-24)
Otsikko: [Mangakartta] 17: Rumiko Takahashi
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.07.2021 klo 23:45:20
17: Rumiko Takahashi (https://mangakartta.libsyn.com/17-rumiko-takahashi)
Otsikko: [Mangakartta] 18: Pluto
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 00:46:54
18: Pluto (https://mangakartta.libsyn.com/18-pluto)
Otsikko: [Mangakartta] 19: Smile Down the Runway
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 00:46:54
19: Smile Down the Runway (https://mangakartta.libsyn.com/19-smile-down-the-runway)
Otsikko: [Mangakartta] 20: The Case Study of Vanitas
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 00:46:54
20: The Case Study of Vanitas (https://mangakartta.libsyn.com/20-the-case-study-of-vanitas)
Otsikko: [Mangakartta] 21: Our Dreams at Dusk
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 00:46:54
21: Our Dreams at Dusk (https://mangakartta.libsyn.com/21-our-dreams-at-dusk)
Otsikko: [Mangakartta] 22: Miten mangaa arvioidaan?
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 00:46:54
22: Miten mangaa arvioidaan? (https://mangakartta.libsyn.com/22-miten-mangaa-arvioidaan)
Otsikko: [Mangakartta] 23: Kun jälleensynnyin hirviönä
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 00:46:54
23: Kun jälleensynnyin hirviönä (https://mangakartta.libsyn.com/23-kun-jlleensynnyin-hirvin)
Otsikko: [Mangakartta] 24: Arte
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 00:46:54
24: Arte (https://mangakartta.libsyn.com/24-arte)
Otsikko: [Mangakartta] 25: Blue Flag
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 00:46:54
25: Blue Flag (https://mangakartta.libsyn.com/25-blue-flag)
Otsikko: [Mangakartta] 26: Velhon morsian
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 00:46:54
26: Velhon morsian (https://mangakartta.libsyn.com/26-velhon-morsian)
Otsikko: [Mangakartta] 27: Everyone's Getting Married
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 00:46:54
27: Everyone's Getting Married (https://mangakartta.libsyn.com/27-everyones-getting-married)
Otsikko: [Mangakartta] 28: My Lesbian Experience with Loneliness
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 01:48:56
28: My Lesbian Experience with Loneliness (https://mangakartta.libsyn.com/28-my-lesbian-experience-with-loneliness)
Otsikko: [Mangakartta] 29: Mistä mangaa voi ostaa?
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 01:48:56
29: Mistä mangaa voi ostaa? (https://mangakartta.libsyn.com/29-mist-mangaa-voi-ostaa)
Otsikko: [Mangakartta] 30: Junji Ito
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 01:48:56
30: Junji Ito (https://mangakartta.libsyn.com/30-junji-ito)
Otsikko: [Mangakartta] Bonus: Suosikkihahmot syynissä
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 01:48:56
Bonus: Suosikkihahmot syynissä (https://mangakartta.libsyn.com/bonus-suosikkihahmot-syyniss)
Otsikko: [Mangakartta] 31: Kasane
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 01:48:56
31: Kasane (https://mangakartta.libsyn.com/31-kasane)
Otsikko: [Mangakartta] 32: One-Punch Man
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 01:48:56
32: One-Punch Man (https://mangakartta.libsyn.com/32-one-punch-man)
Otsikko: [Mangakartta] 33: Dawn of the Arcana
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 01:48:56
33: Dawn of the Arcana (https://mangakartta.libsyn.com/33-dawn-of-the-arcana)
Otsikko: [Mangakartta] 34: Silver Spoon
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 01:48:56
34: Silver Spoon (https://mangakartta.libsyn.com/34-silver-spoon)
Otsikko: [Mangakartta] 35: A Silent Voice
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 01:48:56
35: A Silent Voice (https://mangakartta.libsyn.com/35-a-silent-voice)
Otsikko: [Mangakartta] 36: Patriootti Moriarty
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 01:48:56
36: Patriootti Moriarty (https://mangakartta.libsyn.com/36-patriootti-moriarty)
Otsikko: [Mangakartta] 37: BL ja yuri: erot ja yhtäläisyydet
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 02:51:10
37: BL ja yuri: erot ja yhtäläisyydet (https://mangakartta.libsyn.com/37-bl-ja-yuri)
Otsikko: [Mangakartta] 38: Tokyo Tarareba Girls
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 02:51:10
38: Tokyo Tarareba Girls (https://mangakartta.libsyn.com/38-tokyo-tarareba-girls)
Otsikko: [Mangakartta] 39: Devils' Line
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 02:51:10
39: Devils' Line (https://mangakartta.libsyn.com/39-devils-line)
Otsikko: [Mangakartta] 40: Aoha Ride
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 02:51:10
40: Aoha Ride (https://mangakartta.libsyn.com/40-aoha-ride)
Otsikko: [Mangakartta] 41: Dr. Stone
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 02:51:10
41: Dr. Stone (https://mangakartta.libsyn.com/41-dr-stone)
Otsikko: [Mangakartta] Bonus: Mangamaailmoja rakentamassa
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 02:51:10
Bonus: Mangamaailmoja rakentamassa (https://mangakartta.libsyn.com/bonus-mangamaailmoja-rakentamassa)
Otsikko: [Mangakartta] 42: Horimiya
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 02:51:10
42: Horimiya (https://mangakartta.libsyn.com/42-horimiya)
Otsikko: [Mangakartta] 43: Witch Hat Atelier
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 02:51:10
43: Witch Hat Atelier (https://mangakartta.libsyn.com/43-witch-hat-atelier)
Otsikko: [Mangakartta] 44: Tomo-chan is a Girl!
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 02:51:10
44: Tomo-chan is a Girl! (https://mangakartta.libsyn.com/44-tomo-chan-is-a-girl)
Otsikko: [Mangakartta] 45: Message to Adolf
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 02:51:10
45: Message to Adolf (https://mangakartta.libsyn.com/45-message-to-adolf)
Otsikko: [Mangakartta] 46: Miksi manga esineellistää?
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 03:53:21
46: Miksi manga esineellistää? (https://mangakartta.libsyn.com/46-miksi-manga-esineellist)
Otsikko: [Mangakartta] 47: Black Rose Alice
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 03:53:21
47: Black Rose Alice (https://mangakartta.libsyn.com/47-black-rose-alice)
Otsikko: [Mangakartta] 48: Goodbye, My Rose Garden
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 03:53:21
48: Goodbye, My Rose Garden (https://mangakartta.libsyn.com/48-goodbye-my-rose-garden)
Otsikko: [Mangakartta] 49: Happiness
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 03:53:21
49: Happiness (https://mangakartta.libsyn.com/49-happiness)
Otsikko: [Mangakartta] 50: Kuroshitsuji
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 03:53:21
50: Kuroshitsuji (https://mangakartta.libsyn.com/50-kuroshitsuji)
Otsikko: [Mangakartta] 51: Mitä on isekai?
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 03:53:21
51: Mitä on isekai? (https://mangakartta.libsyn.com/51-mit-on-isekai)
Otsikko: [Mangakartta] 52: After the Rain
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 03:53:21
52: After the Rain (https://mangakartta.libsyn.com/52-after-the-rain)
Otsikko: [Mangakartta] 53: Spy × Family
Kirjoitti: Kvaak-botti - 31.07.2021 klo 03:53:21
53: Spy × Family (https://mangakartta.libsyn.com/53-spy-family)
Otsikko: [Mangakartta] 54: Golden Kamuy
Kirjoitti: Kvaak-botti - 19.08.2021 klo 09:15:07
54: Golden Kamuy (https://mangakartta.libsyn.com/54-golden-kamuy)
Otsikko: [Mangakartta] 55: Astra – Avaruuden haaksirikkoiset
Kirjoitti: Kvaak-botti - 09.09.2021 klo 09:37:03
55: Astra – Avaruuden haaksirikkoiset (https://mangakartta.libsyn.com/55-astra-avaruuden-haaksirikkoiset)
Otsikko: [Mangakartta] 56: Luku vai pokkari kerrallaan?
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.09.2021 klo 09:53:34
56: Luku vai pokkari kerrallaan? (https://mangakartta.libsyn.com/56-luku-vai-pokkari-kerrallaan)
Otsikko: [Mangakartta] 57: Blue Period
Kirjoitti: Kvaak-botti - 21.10.2021 klo 09:31:05
57: Blue Period (https://mangakartta.libsyn.com/57-blue-period)
Otsikko: [Mangakartta] 58: Valssin aika
Kirjoitti: Kvaak-botti - 11.11.2021 klo 09:14:28
58: Valssin aika (https://mangakartta.libsyn.com/58-valssin-aika)
Otsikko: [Mangakartta] 59: The Rose of Versailles
Kirjoitti: Kvaak-botti - 02.12.2021 klo 09:41:49
59: The Rose of Versailles (https://mangakartta.libsyn.com/59-the-rose-of-versailles)
Otsikko: [Mangakartta] 60: Death Note
Kirjoitti: Kvaak-botti - 23.12.2021 klo 09:21:09
60: Death Note (https://mangakartta.libsyn.com/60-death-note)
Otsikko: [Mangakartta] 61: Miksi mangasarjat ovat niin pitkiä?
Kirjoitti: Kvaak-botti - 13.01.2022 klo 09:13:47
61: Miksi mangasarjat ovat niin pitkiä? (https://mangakartta.libsyn.com/61-miksi-mangasarjat-ovat-niin-pitki)
Otsikko: [Mangakartta] 62: Saiyuki
Kirjoitti: Kvaak-botti - 03.02.2022 klo 10:00:20
62: Saiyuki (https://mangakartta.libsyn.com/62-saiyuki)
Otsikko: [Mangakartta] 63: Given
Kirjoitti: Kvaak-botti - 24.02.2022 klo 09:36:14
63: Given (https://mangakartta.libsyn.com/63-given)
Otsikko: [Mangakartta] 64: Poissa – Erased
Kirjoitti: Kvaak-botti - 17.03.2022 klo 09:08:45
64: Poissa – Erased (https://mangakartta.libsyn.com/64-poissa-erased)
Otsikko: [Mangakartta] 65: Love Me for Who I Am
Kirjoitti: Kvaak-botti - 07.04.2022 klo 09:33:07
65: Love Me for Who I Am (https://mangakartta.libsyn.com/65-love-me-for-who-i-am)
Otsikko: [Mangakartta] 66: Miksi mangassa on ääniefektejä?
Kirjoitti: Kvaak-botti - 28.04.2022 klo 09:13:12
66: Miksi mangassa on ääniefektejä? (https://mangakartta.libsyn.com/66-miksi-mangassa-on-niefektej)
Otsikko: [Mangakartta] 67: Genshiken
Kirjoitti: Kvaak-botti - 19.05.2022 klo 09:34:52
67: Genshiken (https://mangakartta.libsyn.com/67-genshiken)
Otsikko: [Mangakartta] 68: Limit
Kirjoitti: Kvaak-botti - 09.06.2022 klo 11:26:12
68: Limit (https://mangakartta.libsyn.com/68-limit)
Otsikko: [Mangakartta] 69: My Love Story!!
Kirjoitti: Kvaak-botti - 30.06.2022 klo 10:00:49
69: My Love Story!! (https://mangakartta.libsyn.com/69-my-love-story)
Otsikko: [Mangakartta] 70: Lucifer and the Biscuit Hammer
Kirjoitti: Kvaak-botti - 21.07.2022 klo 08:20:37
70: Lucifer and the Biscuit Hammer (https://mangakartta.libsyn.com/70-lucifer-and-the-biscuit-hammer)
Otsikko: [Mangakartta] 71: The Cornered Mouse Dreams of Cheese
Kirjoitti: Kvaak-botti - 11.08.2022 klo 09:56:24
71: The Cornered Mouse Dreams of Cheese (https://mangakartta.libsyn.com/71-the-cornered-mouse-dreams-of-cheese)
Otsikko: [Mangakartta] 72: Mitä ovat kuolemanpelisarjat?
Kirjoitti: Kvaak-botti - 01.09.2022 klo 09:16:30
72: Mitä ovat kuolemanpelisarjat? (https://mangakartta.libsyn.com/72-mit-ovat-kuolemanpelisarjat)
Otsikko: [Mangakartta] 73: Sweat and Soap
Kirjoitti: Kvaak-botti - 22.09.2022 klo 09:50:56
73: Sweat and Soap (https://mangakartta.libsyn.com/73-sweat-and-soap)