Yhteystiedot

Seuran toimisto sijaitsee Helsingissä Kulttuurikeskus Kaapelilla. Varasto sijaitsee edelleen Malmilla. Kummassakaan paikassa ei ole päivystystä. Puhelimeen vastaa yleensä vastaaja. Resurssien puutteen vuoksi seura ei myöskään välitä osoitetietoja tai ”sarjakuvatyöläisiä”puhelimitse. Tekijämatrikkeli-sivulta löydät aktiivisten sarjakuva-alan ihmisten perus- ja yhteystiedot.

Suomen sarjakuvaseura ry
PL 927
00101 HELSINKI
Puh. 09-685 6100
Sähköposti: sarjakuvaseura[at]uiah.fi

Sarjainfon tilaukset ja osoitteenmuutokset
Sarjainfon tilaukset ja osoitteenmuutokset sähköpostilla
sarjakuvaseura[at]uiah.fi tai seuran postilokeroon.


Suomen sarjakuvaseuran hallitus ja toimihenkilöt vuonna 2007

Puheenjohtaja Susanna Partio

Hallitus:
Ville Hänninen
Sarjainfon päätoimittaja Vesa Kataisto
Tommi Musturi
Warda Omar
sihteeri Pauli Ruonala
Otto Sinisalo
Reetta Laitinen
Hanna Sirola