Selvyydeksi, en siis tar-koit-ta-nut että sar-ja-tu-li-tus tekisi viesteistä huo-no-ja, vaan että koohoon viestit eroavat mielekkäästi massasta. Se ei ole keltään veks.
Jos nyt ruvetaan kilpailuttamaan kävijöitä viestimäärän mukaan saavutettujen palkintojen perässä, juttujen laatu tulee kärsimään.
Google on indeksoinut noita aikana, jolloin kirjautumista ei vielä tarvittu. Eli ajan ja päivitysten myötä ne häipyvät Googlesta, sehän näkee vain kirjautumattomien osuuden. Ongelma ratkaistu.
Tuohan nimenomaan poistaa Kvaakin vaikutuspiiristä jotain olennaista. Minusta on hykerryttävää, että "Äärimmäinen pahuus"- sanalla googlettaessa kaksi ensimmäistä osumaa ohjautuu tänne. Kai sitä voi pitää myös ongelmana, valinta on sinun.
Perustetaan salakerho meiän pihapuun majaan.